Závody: 2019




datum
závod
klub
ORIS
9.11.2019
Oblastní žebříček - JE
CHA
30
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
3.11.2019
Oblastní závod - P, StČ
VSP
59
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
2.11.2019
19. kolo VčP
LPU
132
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
26.10.2019
18. kolo VčP
PHK
89
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
26.10.2019
Oblastní žebříček - HA, JM
KON
29
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
26.10.2019
Oblastní žebříček - MSK
SFM
4
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
26.10.2019
Oblastní žebříček - MSK (noční)
BFM
5
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
26.10.2019
Oblastní žebříček - VA
LCE
5
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
26.10.2019
Oblastní žebříček - VY
TTR
29
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
19.10.2019
17. kolo VčP
SNA
102
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
19.10.2019
Oblastní žebříček - JM,VA
ABM
29
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
13.10.2019
Oblastní žebříček - ZČ
VPM
15
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
12.10.2019
16. kolo VčP
NPA
113
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
12.10.2019
Mistrovství oblasti v nočním OB - ZČ
VPM
12
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
12.10.2019
Oblastní žebříček - HA
JPV
27
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
29.9.2019
Oblastní závod - P, StČ
FSP
42
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
29.9.2019
Oblastní žebříček - VY
CHT
41
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.9.2019
15. kolo VčP
ZAM
118
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.9.2019
Oblastní závod - P, StČ
DKL
21
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.9.2019
Oblastní žebříček - VY
PZR
43
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
22.9.2019
M-ČR a Veteraniáda na klasické trati (finále)
TJN
174
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
21.9.2019
M-ČR a Veteraniáda na klasické trati (kvalifikace)
TJN
175
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
14.9.2019
14. kolo VčP
VRL
70
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
14.9.2019
Manufaktura ČP, INOV-8 CUP - ŽA, WRE
VLI
58
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.9.2019
Manufaktura ČP, INOV-8 CUP - ŽA, ŽB-Morava, WRE - KT
TZL
113
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.9.2019
ŽB-Čechy východ, oblastní žebříček - KT
CHC
119
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.9.2019
ŽB-Čechy západ - KT
KAM
14
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
7.9.2019
Manufaktura ČP, INOV-8 CUP - ŽA, ŽB-Morava, WRE
TZL
120
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
7.9.2019
ZB-Čechy západ - klasika
KAM
14
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
7.9.2019
ŽB-Čechy východ, oblastní žebříček
CHC
131
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
1.9.2019
Cena východních Čech - E3
LPU
62
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
31.8.2019
Cena východních Čech - E2
LPU
60
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
31.8.2019
Veřejný závod - sprint (při CVC)
LPU
17
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
30.8.2019
Cena východních Čech - E1
LPU
58
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
18.8.2019
Rumcajsovy míle - E3
SJC
94
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
17.8.2019
Rumcajsovy míle - E1
SJC
93
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
17.8.2019
Rumcajsovy míle - E2
SJC
89
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
11.8.2019
Orienteering Adventure - E5
AOV
28
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
10.8.2019
Orienteering Adventure - E4
AOV
28
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
9.8.2019
Orienteering Adventure - E3
AOV
27
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.8.2019
Orienteering Adventure - E2
AOV
27
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
7.8.2019
Orienteering Adventure - E1
AOV
26
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.7.2019
Bohemia orienteering - E5
BOR
122
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
27.7.2019
Bohemia orienteering - E4
BOR
124
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
26.7.2019
Bohemia orienteering - E3
BOR
129
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.7.2019
Bohemia orienteering - E2
BOR
139
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
24.7.2019
Bohemia orienteering - E1
BOR
151
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
17.7.2019
Grand prix Silesia - E1
AOP
12
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
14.7.2019
H.S.H Vysočina cup - E3
CHT
96
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
13.7.2019
H.S.H Vysočina cup - E2
CHT
108
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
12.7.2019
H.S.H Vysočina cup - E1
CHT
101
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
30.6.2019
Cena střední Moravy - E3
KON
45
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
29.6.2019
Cena střední Moravy - E2
KON
58
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.6.2019
Cena střední Moravy - E1
KON
40
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
23.6.2019
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále)
LTU
144
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
22.6.2019
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
LTU
150
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
16.6.2019
ŽB-Čechy západ - klasika
MLA, DCH
90
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
16.6.2019
ŽB-Morava, ŽB-Čechy východ - KT
VBM, BBM
116
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
15.6.2019
ŽB-Čechy západ
MLA, DCH
90
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
15.6.2019
ŽB-Morava, ŽB-Čechy východ, oblastní žebříček - JM, klasika
VBM, BBM
103
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
11.6.2019
Mistrovství oblasti na klasické trati - JM, VY
OSN, PBM
52
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.6.2019
Mistrovství oblasti na klasické trati - VA
KSM
9
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.6.2019
11. kolo V4P
SHK
73
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.6.2019
Oblastní žebříček - HA, MSK
AOP
23
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.6.2019
Oblastní žebříček -ZČ
SKV
2
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
2.6.2019
Manufaktura ČP, INOV-8 CUP - ŽA, ŽB-Čechy západ, obl. žebříček - JE, WRE - KT
DKP, DOK
178
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
2.6.2019
ŽB-Čechy východ, oblastní žebříček - VY - KT
SJI
71
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
2.6.2019
ŽB-Morava, oblastní žebříček - HA - KT
PLU
57
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
1.6.2019
Manufaktura ČP, INOV-8 CUP - ŽA, ŽB-Čechy západ, obl. žebříček - JE, WRE - klasika
DKP, DOK
174
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
1.6.2019
ŽB-Čechy východ, oblastní žebříček - VY - klasika
SJI
57
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
1.6.2019
ŽB-Morava, oblastní žebříček - HA, JM - klasika
PLU
63
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
26.5.2019
Oblastní závod, ZČ - klasika
KRL
27
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
26.5.2019
oblastní žebříček - JE
STB, KAS
50
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.5.2019
Mistrovství oblasti na krátké trati - VY
TTR
42
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.5.2019
10. kolo VčP
JIL
82
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.5.2019
9. kolo VčP
JIL
89
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.5.2019
Mistrovství oblasti na klasické trati - P, StČ
RIC
81
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.5.2019
Oblastní závod, ZČ - KT
KRL
26
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.5.2019
Oblastní žebříček - HA
ZLH
11
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.5.2019
Oblastní žebříček - MSK
BFM
10
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
18.5.2019
Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu
LPU
124
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
18.5.2019
oblastní žebříček - VA, MSK
KVS
39
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
15.5.2019
Přebor škol v orientačním běhu, kr. kolo - Zlínský kraj
TZL
1
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
12.5.2019
SAXBO 2019
CHA
71
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.5.2019
Mistrovství oblasti na krátké trati - P, StČ
VSP
56
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
4.5.2019
8. kolo VčP
VAM, KOR
128
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
4.5.2019
Oblastní závod, VY - KT
JHB
51
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
4.5.2019
Oblastní závod, VY - sprint
JHB
44
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
1.5.2019
7. kolo VčP
STH
70
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.4.2019
Mistrovství oblasti na klasické trati - JE
TJN
69
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.4.2019
Mistrovství oblasti ve sprintu, HA
KON
21
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.4.2019
Mistrovství oblasti ve sprintu, MSK
HAV
10
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.4.2019
Oblastní žebříček - JČ, VY
SJH
72
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.4.2019
Oblastní žebříček (Ašský štít, 56. roč.)
MAS
19
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
27.4.2019
6. kolo VčP - Mistrovství oblasti na krátké trati
KUO
136
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
27.4.2019
Mistrovství oblasti na krátké trati - JČ
VTA
38
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
27.4.2019
Oblastní žebříček (Aprílový závod)
MAS
19
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
21.4.2019
Velikonoce ve skalách/Prague Easter 2019 - E3
DKP
110
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
20.4.2019
Velikonoce ve skalách/Prague Easter 2019 - E2
DKP
103
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
19.4.2019
Velikonoce ve skalách/Prague Easter 2019 - E1
DKP
110
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
14.4.2019
INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
SHK
209
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
13.4.2019
Mistrovství oblasti ve sprintu - VY
CTB
48
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
13.4.2019
Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
SHK
73
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
13.4.2019
Oblastní žebříček - VA, KT
VIC
11
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
13.4.2019
Oblastní žebříček - VA, sprint
VIC
16
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
13.4.2019
Oblastní žebříček - VY
CBT
46
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
7.4.2019
oblastní žebříček - JE, KT
BOR
68
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
7.4.2019
oblastní žebříček - JE, sprint
BOR
54
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
7.4.2019
oblastní žebříček - P, StČ
EKP
61
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
7.4.2019
oblastní žebříček - ZČ, klasika
VPM
39
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
oblastní žebříček - ZČ, KT
VPM
28
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
Žebříček B-Morava, oblastní žebříček
AOV
72
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
3. kolo VčP
SJC
135
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
4. kolo VčP, Mistrovství oblasti ve sprintu
HOR
123
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
CEYOC - long
AOV
6
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
Oblastní závod - JE
LDC
47
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
Oblastní závod - VY
CHT
44
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
Oblastní závod - VY (kategorie H21C)
CHT
4
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
6.4.2019
oblastní žebříček - P, StČ
KAM
49
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
5.4.2019
CEYOC - sprint
AOV
7
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
5.4.2019
Veřejný sprint CEYOC
AOV, LOV
2
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
31.3.2019
Oblastní zavod - P, StČ
SLA
72
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
31.3.2019
Veřejný závod - sprint
JPV
14
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
30.3.2019
2. kolo VčP
SRK
147
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
30.3.2019
Mistrovství oblasti na krátké trati - VA
TZL
30
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
30.3.2019
Mistrovství oblasti v nocnim OB - P, StČ
SLA
17
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
30.3.2019
oblastní žebříček - HA - KT
JPV
25
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
30.3.2019
oblastní žebříček - VA
OTK
17
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
24.3.2019
oblastní žebříček - JE, P, StČ
ROU
101
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
24.3.2019
Oblastní žebříček (Jarní pohár)
PHK
229
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
22.3.2019
Veřejný závod (Jarní pohár) - noční
PHK
23
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
16.3.2019
Veřejný závod (Jarní skály)
TUV
82 z 865(9%)
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
13.1.2019
LOB - Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať
OSN
16 z 423(4%)
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
12.1.2019
LOB - Mistrovství ČR ve sprintu
OSN
13 z 423(3%)
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS